خانه » آموزش ها » با این ۱۳ راه ترافیک سایت خود را بیشتر و بیشتر کنید!

با این ۱۳ راه ترافیک سایت خود را بیشتر و بیشتر کنید!

به دنباله طولانی مدت تمرکز کنید

binäre option lawrence-watkins

opzioni binarie trader pro اگر سایت شما تازه کار است، یافت شدن آن ها با کلمات کلیدی قدرتمند و اصلی کار بسیار سختی است. پیشنهاد من نوشتن مقالاتی است که دارای کلمات کلیدی خاصی باشند که با جستجوی آن ها در صدر مشاهده شود. یک مزیت بزرگ در تمرکز کردن بر روی کلمات کلیدی طولانی مدت، اینست که آن ها به خوبی نتایج را وارونه می کنند و باعث بازخورد بهتری می شوند. برای کمک به این، ابزاری به نام HitTail را پیشنهاد می کنم، که کاربران با جستجو های هدف دار را با تمرکز بر روی امیددهنده ترین کلمات کلیدی موجود در ترافیک کنونی تان به سایت شما هدایت می کند.

 پشتیبانی

binary options trading strategy 2017 Alexandra-Levit

1 option هر چه در تجارت و ساخت محتوای آنلاین فعالیت بیشتری داشته باشید، در تمامی نتایج جستجوی مرتبط بهتر نشان داده می شوید. ایجاد یک وبلاگ و قدم پیش گذاشتن با تعداد بسیاری از مقالات مناسب و بعضاً عالی است اما حفظ این خط مشی و ادامه دادن برای زمان های طولانی تفاوت محسوس تری دارد.

 مقالاتتان را بهینه سازی کنید

ثنائي القانونية تداول الخيارات في الولايات المتحدة Nathalie-Lussier
سه عامل اصلی برای موفقیت صفحات یا مقالات بهینه سازی شده وجود دارند: عنوان متا، توضیحات و کلمات کلیدی. این چیز های بسیار کوچک در نگاه اول که هنگام ارسال مقاله ناچیز به نظر می رسند بسیار مؤثر هستند و نقش کلیدی را رقم می زند.
سعی کنید حتما زمان کافی را به آن اختصاص داده و آن ها را به متن بنویسید.

ساخت و بنای لینک های اصولی را فراموش نکنید

esempio opzioni binarie Christopher-Kelly
لینک های جای سازی شده با کلمات کلیدی در بهینه سازی فونداسیون صفحات در موتور های جستجو اهمیت بالایی دارند. بهترین قسمت این است که لینک ها می توانند رایگان باشند. تنها کافی است فروشندگان، شرکا، سئوکاران و هر منبع معتبری که می دانید برای جای سازی کلمات کلیدی در سایت تان با توجه به اهداف و کلمات کلیدی طولانی مدتان پرسش کنید.

trading in borsa con le opzioni binarie همچنین اگر منبع ارجائی شما یک رنک صفحه بالا دارد، یک رشد بالای رتبه کلی در کمتر از دو ماه از ارسال مقالات خواهید داشت.

 از ابزار کلمات کلیدی گوگل استفاده کنید

manuale trading online pdf patrick-curtis
استفاده از ابزار گوگل در زمینه کلمات کلیدی به شما اجازه می دهد تا کلمات کلیدی ای که رقابتی نیستند و معمولی به حساب می آیند را شناسایی و از قرار دادن آن ها جلوگیری کنید. اگر در یک رقابت پر تنش هستید، با ساخت چند ترافیک مرجعی، کاربران تان را به بازدید از سایتتان تشویق کنید.

 محتوای غنی را در اختیار خوانندگان تان قرار دهید

ebook binäre optionen Liam-Martin

demo per autopzionibinarie هنگامی که بحث به جستجوی اورگانیک می رسد، تجارت محتوا در میان بلاگ یا پست های میهمان جزء سریع ترین راه ها برای ساخت ترافیک است. با این حال، تجارات محتوایی یک بازی کیفیت و نه کمیت می باشد؛ اگر دارای محتوای خسته و کسل کننده و گاهاً عاری از اطلاعات باشد، خوانندگان به مطالعه و اشتراک گزاری و معرفی آن روی نمی آورند. دقیقا همان چیزی که یک شرکت برای ساخت زیربنای خود به آن احتیاج دارد. کاری که من همیشه انجام می دهم، این است که ابتدا از خود می پرسم آیا ۱۰ دقیقه از وقت خود را به این مطلب اختصاص خواهم داد؟ آیا آن را به اشتراک گزاری خواهم گزارد؟ اگر با خودتان این نتیجه گیری را انجام داده اما به نتیجه کلی نرسیدید، باید یک تجدید نظر در استراتژی های آن داشته باشید.

 سعی نکنید گوگل را فریب دهید

binäre options plattformen Sarah-Schupp
پیشدستی از گوگل ممکن است برای کوتاه مدت {با بیشترین شانس} موفقیت آمیز باشد اما برای پیاده سازی یک استراتژی بلند مدت اصلا مناسب نیست.
برای سایت ترافیک ساختی (اورگانیک) سایت، بالاترین ارتباط مقاله ای را نسبت به آنچه کاربران تان به دنبال آن می گردند رعایت نمائید. از ابزار کلمات کلیدی گوگل برای دریافت این که آیا شامل چیزی که عامه مردم در جامعه به دنبال هستند هست یا خیر.

 به سئو به چشم یک فرصت برای پیشرفت نگاه کنید

binäre optionen trendfolgestrategie Danny-Wong

miglior sito trading binario SEO یک بازی نیست. حداقل نه اگر که به آن به عنوان یک بازی که همیشه در آن برنده هستید نگاه کنید. همیشه روی به ساخت محتوا هایی بیاورید که کاربران را به خواندن وا داشته و گوگل آن را ارزشمند جستجو بداند. بازدیدکنندگان مطالبی که از آن ها خوششان بیاید را بیشتر اشتراک گزاری و توصیه می کنند، همچنین بیشتر در سایت می مانند و حتی شاید از خوانندگان دائمی تان بشوند! پس، اگر بلاگر ها و رسانه های انجمنی اگر سایت شما را به عنوان یک مرجع مقاله ای مورد توجه قرار دهند به معنای لینک های اورگانیک بیشتری است.

BOUNCE RATE را کاهش دهید

quanto pagano le opzioni binarie adam-lieb

broker opzioni binarie opinioni نکته ای است که موتور های جستجو را بیش از حد آزار می دهد و آن چیزی جز زیاده نویسی نیست. کلمات کلیدی تان را چک کرده و این میزان را کاهش دهید. آن زمان است که موتور های جستجو واقعا شما را ستایش خواهند کرد!

محتوا های دارای کیفیت تولید کنید

John-Hall

موتور های جستجو نسبت به افراد و شرکت هایی که به محتوا های سازگار، استوار و با کیفیت روی می آورند توجه خاصی دارد. این رنک های نویسندگی تاثیری بزرگ در نتایج جستجوی ارگانیک در پی خواهد داشت. پس بنابراین، تنها به فکر نوشتن یک مقاله نباشید، بلکه حداکثر کردن محتوا و غنی سازی آن نیز حائز اهمیت خواهد بود. در این حالت است که نوشته شما مانند یک ویروس در تمامی شبکه های انجمنی پخش خواهد شد.

یک وبلاگ شرکتی برای افزایش ترافیک SEO ایجاد کنید

Jay-Wu

سئو مهم ترین مسئله در ترافیک جستجوی ارگانیک است. هر چه روابط جستجویی محبوب تری داشته باشید، به صورت اساسی، نتایج جستجو به سایت شما خواهد پیوست. اما مشمول کردن نوشته های بیش از حد بیش از خوب بودن، می تواند موجب آسیب رساندن شود و کاربران را برای یافتن اطلاعاتی که به دنبالش بودند سر در گم کند. صفحه اصلی (ایندکس) را کمی سبک تر و خلاصه تر بنویسید و صفحاتی جداگانه برای هر بخش (درباره ما، تماس با ما و …) ایجاد کنید و در صورت نیاز برای نوشتن بلاگ (که معمولا لازم است) از یک بلاگ جداگانه استفاده کنید. سعی کنید تا پژوهش هایی در زمینه کلمات کلیدی برای یافتن این که کدام عبارات به صنعت شما گرایش دارد و قرار دادن آن ها در پست های بلاگ تان انجام دهید. از هنگامی که وبلاگ شما دارای لینک بک های بسیار نمایان به صفحه اصلی وب سایت باشد، این وبلاگ، میدان بینش شما را افزایش خواهد داد.

از قدرت نفوذ خبره های صنعت بهره ببرید

Chuck-Cohn

هر شخصی، از اظهار نظر کردن به عنوان یک شخص ماهر لذت می برد. شما از این که چقدر آسان می توانید رهبران یک صنعت را برای شرکت در پست های میهمان در وبلاگ شخصی شان قرار دهند، حیرت زده خواهید شد. با این شیوه، آن افراد با برند شما بیشتر آشنا خواهند شد. این افراد ماهر همچنین برای ایجاد محتوا های عالی یک نقطه جذب مناسب برای کاربران فعلی تان خواهد بود.

یک انجمن بسازید

Mitch-Gordon
افزایش ترافیک گوگل تماما راجع به پاسخ پرسش هایی است که برای انجمن مهم هستند. شما نیاز به کسب اعتبار دارید. پس سعی بر پاسخ به سوالات کاربران تان داشته باشید و سعی کنید آن ها دارای کیفیت، غنی، عاری از هر گونه ابهام و کاربردی بوده و کاملا قابل فهم باشد. این تمام چیزی است که گوگل به دنبال آن است. هنگامی که به پرسش های انجمن تان پاسخ می دهید، گوگل سایت شما را نسبت به کلمات کلیدی مرتبط خواهد کرد که حتی شاید فکرش را هم نکنید. شما داخل انجمن تان وظیفه شناسی را ایفا می کنید و گوگل هم همان زمان شما را رنک می کند!
دیگر چه چیز از این بهتر نیاز خواهید داشت؟

بنظر می رسد که کلیدی ترین نکته ها را با ید در این بخش از طرف این افراد دریافت کرده باشید. به دستورالعمل های این افراد بادقت گوش کنید و اجرا کنید تا وب سایتتان را قوی کنید و ترافیک سایت خوبی به ارمغان آورید.

درباره نویسنده:

vajh ایمان برومند زاده هستم،دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، طراح و برنامه نویس صفحات وب و اندروید، علاقه زیادی به php دارم. از سال 87 برنامه نویسی رو بصورت مبتدی شروع کردم و از سال 1391 نیز بصورت پیشرفته php رو شروع کردم

از جلمه فعالیت های من: طراحی پوسته های ریسپانسیو برای وردپرس و دیتالایف با بوت استراپ، طراحی پلاگین وردپرس، طراحی ماژول وردپرس، طراحی اپلیکیشن اندروید، طراحی سیستم ها مدیریت و.... هست


انشاالله تا اخر سال 95 پیش نویس اولین کتابم که با موضوع سئو هست رو آماده خواهم کرد که تا قبل از شهریور 96 اولین کتاب خودم رو پیرامون وب و برنامه نویسی بصورت رسمی منتشر کنم.

ارسال نظر جدید

میخوای متفاوت باشی؟!؟