قوانین و شرایط

training binario cosa è قوانین حاکم بر سایت جهت نظم دهی و انجام هرچه بهتر فعالیتهای سایت و خدمت دهی راحت تر و کاملتر به شما کاربران عزیز میباشد.
شما موظف هستید قوانین حاکم را خوانده و تمام فعالیت خود را مطالبق قوانین سایت انجام دهید بدیهی هست که عدم رعایت قوانین برای کاربر متخلف مشکلاتی را پیش خواهد اورد پس از تمام کاربران تقاضامندیم همکاری لازم را بعمل آورند.

opzioni binarie di notte  

opcje binarne to hazard binäre optionen seriös قانون صفرم: شما ابتدا باید درخواست خود را بصورت کامل از قسمت ارسال درخواست بصورت متنی یا فایل متنی یا از طریق تلگرام برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی اولیه مبلغ نهایی برای شما ارسال شود. ارسال درخواست و شروع پروژه بدین مفهوم می باشد که شما قوانین وجه را خوانده و با تمام آنها موافق هستید.

binäre optionen zeitschrift Köp Inderal Mora (Siljan), Sverige قانون اول: در صورت رضایت طرفین جهت انجام کار مبلغ ۴۰ درصد مبلغ توافق شده در ابتدای کار و مابقی آن در زمان اتمام کار توسط مشتری پرداخت خواهد شد. که این مقدار با توجه به شرایط کاری میتواند تغییر کند.

http://www.kenyadialogue.com/?selena=commodity-futures-brokers&e59=50 commodity futures brokers http://flegis.si/?wter=broker-binarie-trading-minimo&835=17 broker binarie trading minimo قانون دوم: وجه موظف است محصول را در زمان مورد نظر تحویل دهد در غیر این صورت به ازای یک روز تاخیر ۱% از هزینه و پس از یک روز به ازای هر روز ۲% از هزینه نهایی کسر خواهد شد و وجه موظف به عذر خواهی رسمی از مشتری خود خواهد بود. (درصورت اتمام پروژه)

opzioni binarie profitti http://www.omod.no/?demobilizaciya=bin%C3%A4re-optionen-strategie-f%C3%BCr-anf%C3%A4nger&0ef=fe binäre optionen strategie für anfänger قانون سوم: در مواردی که کاربر درخواست طراحی پلاگین و یا ماژول خاصی دارد در صورتی که در انتهای کار یا در میانه کار خواهان تغییر یا اضافه کردن قسمتی باشد هزینه تغییر یا قسمت جدید به هزینه نهایی ماژول و پلاگین اضاف خواهد شد.

binäre optionen test broker قانون چهام: وجه به در هیچ صورتی اقدام به تبدیل و برگرداندن پوسته ی سایتهای ایرانی به سیستم های دیگر نمی باشد (به علت رعایت حق کپی رایت همکاران و هم وطنان عزیز)  تمام طرح های وجه کاملا اختصاصی طراحی خواهد شد و شما آسوده باشد که در دنیا تک هستید!

Nursing home jobs in norristown pa قانون پنجم: در مواردی همچون طراحی ماژول و پلاگین اختصاصی و طراحی قالب و پوسته باید اطلاعات هاست در اختیار وجه قرار داده شود در غیر این صورت و در صورت امتناع مشتری از در اختیار قرار دادن اطلاعات مربوط به هاست وب سایت وجه می تواند قرارداد را فسخ نمایید. بدیهی است گروه طراحی وجه نسبت به اطلاعات هاست مشتریان مسئول بوده و در هیچ صورتی چز انجام فعالیت مربوطه به دیگر اطلاعات وبسایت مشتری کاری نخواهد داشت.

trend azioni binarie novembre 2017 قانون ششم: در صورتی که کاربر پس از پرداخت هزینه اولیه و درمیانه کار منصرف شود تنها ۱۰ درصد از مبلغ پرداخت شده عودت داده خواهد شد.

opzioni binarie a scadenza 60 secondi قانون هفتم: درصورتی که کاربر طرح را تایید و پس از اتمام کار از پرداخت مابقی مبلغ توافق شده خود داری نمایید وجه می تواند طرح را جهت استفاده عموم در فروشگاه خود قرار دهد

http://posgrado.ipa.org.ar/?seyl=iq-binary-options&fb4=8c iq binary options قانون هشتم: در صورتی که بنا به هر مشکلی پروژه در میانه راه بنا به صلاح دید وجه و به دلایل مختلف از جمله ( توقعات بیش از حد کارفرما؛عدم توضیح کامل پروژه و اضاف نمودن قسمت های جدید که در ابتدای پروژه عنوان نشده باشد، عدم پرداخت هزینه های شرط شده و…) کنسل شود وجه مختار است از پروژه در جهت کسب درآمد استفاده نمایید.

forex it قانون نهم: در وجه مشاوره رایگان می باشد و شما می توانید سوالات خود را قبل از هر پروژه ای از ما بپرسید، ما بیش از ۱۰ سال در محیط مجازی تجربه داریم.

Buy Tadalafil Tastylia 20mg without prescription قانون آخر!: مشتری مداری و تحویل بهترین محصول اولین هدف وجه می باشد پس آسوده باشید که ما در کنار شماییم 🙂

میخوای متفاوت باشی؟!؟